5', 22', 30', 32'
25Rafał Nowak 9'
34'
  16 13

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Lider Taxi a DRiV Gliwice+, przed rozpoczęciem gry na murawie, była drużyna rozstawiona w roli gościa. Piłkarze DRiV Gliwice+ w ostatnich tygodniach rozgrywek 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, znajdowali się w świetniej dyspozycji, odnosząc kolejne wygrane, które wywindowały ich na 2 lokatę w tabeli. Przed tygodniem gliwiczanie pewnie pokonali ekipę Honeywell 5:2, dzięki czemu mogli być pewni swego. Natomiast gospodarze w bieżących rozgrywkach, tylko raz okazali się mocniejsi od rywala. W ubiegły poniedziałek zawodnicy Lider Taxi, ulegli jednak drużynie Cooler Club 1:10, co było dla nich czwartą porażką w rundzie jesiennej. Już od pierwszych sekund tego starcia, goście zaczęli wywiązywać się z roli faworytów. Hat trick skompletowany przez Mateusza Kopacza po 5 minutach gry, był jasnym sygnałem do tego, kto będzie dominował w tym spotkaniu. Przed przerwą piłkarze DRiV Gliwice+, dołożyli jeszcze jedno trafienie i na przerwę schodzili z czterobramkową przewagą. Choć zawodnicy gospodarzy, w pierwszych 20 minutach starali się zagrozić bramce rywali, nie byli w stanie pokonać bramkarza przeciwników. Po zmianie stron, obraz gry na boisku się nie zmienił. Nadal karty rozdawali goście, którzy z minuty na minutę starali się przejmować jeszcze większą kontrolę nad spotkaniem. Ostatecznie po dość jednostronnym widowisku, DRiV Gliwice+ pokonał Lider Taxi 16:0, odnosząc szóste zwycięstwo w tym sezonie. Graczem spotkania został wybrany Dorian Kalisz, który 7 razy trafił do siatki rywali.